MİM | Sevgili Mary's Life

Yine çok güzel bir mimle buradayıım :) Bu aralar yine mimler çoğaldı galiba. Bu güzel mim için tatlı arkadaşım Mary's Life'a çok teşekkür ederimm :) Onun mimine de buradan ulaşabilirsiniz :)

Şimdii sorulara geçelim :)


1) Nasıl blog yazmaya başladınız?

Yazı yazmak her zaman hayatımın bir yerinde vardı. Bende blog açmaya karar verdim, 1 buçuk 2 yıldır bloğum var aslında ama ilk yazımda da söylediğim gibi bir türlü devam edemiyordum, vazgeçiyordum. Sabırlı olamıyordum. 2016 Eylül'de kesin olarak karar verdim ve bu sefer sabırla yavaş yavaş ilerliyorum, iyi de gidiyor :)

2)Bloğunda daha önceden yazmadığın bir tarzda yazacak olsan bu ne olurdu?

Sanırım makyaj, kozmetik ürünler tarzında bir konuyla ilgili yazardım. Bloğumda bu tip bir yazıya hiç yer vermedim, sanırım vermeyeceğim de ama daha önceden yazmadığın bir tarzda yazacak olsan bu ne olurdu sorusuna cevabım bu şekilde :)

3)Bloglarda okumayı en çok sevdiğin konular nelerdir?

Ben daha çok kendi yazdığım konularla ilgili yazıları seviyorum. Film ve kitap yorumları... Ayrıca özgün yazılara ve şiirlere de bayılıyorum. Sık sık okuyorum ve daha çok o tarz blogları takip ediyorum :)

4)Hayatta en çok yapmayı istediğin 3 şey nedir?

*En çok istediğim şey kuşkusuz, bir roman yazmak. İyi bir yazar olmak... Gerçekten bu dünyaya bir eser bırakmayı çok istiyorum. Kendime ait bir kitap, harika olurdu galiba.

*İkinci hayalim, ilk hayalimle orantılı :) Yazdığım kitaplar için bir imza günü... Hayali bile o kadar güzel ki. Yazdığım şeylerin takdir görmesi beni çok mutlu ederdi.

*Son olarak da çoğu kişinin hayali olan dünyayı gezmek :) Özellikle farklı ülkeleri görmeyi çok isterim.

Benim mimim bu kadardı :) Şimdi sıra bu cevapları almak istediğim arkadaşlarımı mimlemeye geldi :)ve son olarak bu mimi yapmak isteyen herkesi davet ediyorumm :)

Yorumlar

 1. Çok güzel bir Mim olmuş canım 💙 Gün içinde yazacağım inşallah 💙 kalemine sağlık 💙 İyi bir kalemin var. Yazar da olursun umarım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim canıım :) sevgiler :)

   Sil
 2. Destino çok şeker bir mim olmuş :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederiimm :)

   Sil
  2. Destinomm ne kadar güzel anlatmışsın umarım hayallerin bir gün gerçekleşir ve imza gününde yanında olabilirim hatta röportaj yapmak isterim ^.^ :) Katıldığın için çok teşekkür ederim canımın içii :))

   Sil
  3. Yaaa ne kadar güzel olur seninle röportaj yapmak ❤ bak nasıl hayallere kapıldım şimdiii :) ben teşekkür ederim kuzum beni bu mime davet ettiğin için :))

   Sil
 3. hadi işallah bi roman yazarsııın :)

  YanıtlaSil
 4. Güzel bir mim olmuş. Bloggerlerin ortak hayali kitap yazmak galiba :)

  YanıtlaSil
 5. Canım benim beni de unutmamışsın çok teşekkür ederim. <3 Bugün ikinci mimlenişim. Sevgili İlknur da beni mimledi. <3 Sanırım eve gider gitmez yapacağım mimi. ^^ Cevaplarını çok sevdim. Özellikle kitap yazma konusundaki hayalimiz aynı. :* Umarım gerçekleşir bir gün hayallerimiz. ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canımm unutur muyum hiç? ❤ inşallah gerçekleşir kuzum hayalimiz, mimini okumak için bekliyorumm :)

   Sil
 6. Şiirleri sevdiğinizi biliyorum sanırım :) çok samimi cevaplar tebrik ederim :) aylar önce başlattığım bir mimdi :) hala devam ediyor:) ikincisini de başlattım oysa 😁

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, biliyorsunuz :) teşekkür ederim, çok güzel sorular gerçekten aylar sonra ancak haberim oldu :))

   Sil
 7. Yazmaya devam ediniz efendim, vazgeçmeyiniz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah bu sefer pes etmek yok sevgili Gazeteci :)

   Sil
 8. Çok güzel olmuş miminiz için teşekkürler destino :)

  YanıtlaSil
 9. Destino'cum teşekkür ederim beni mimlemişsin. Ben de yaparım dedim ancak ben yapmıştım bu mimi... Yine de beni düşündüğün için tekrar teşekkür ederim... Sevgiler.... http://bahartanricasi.blogspot.com.tr/2016/08/satrarasmim-1.html?m=1

  YanıtlaSil
 10. Bende persephone gibi daha önce bu mimi yapmişim. Yine de davet için çok teşekkürler :)
  http://yasamdanyazilar.blogspot.com/2016/08/satirarasimim-1.html?m=1

  YanıtlaSil
 11. Bende beni yazdığın İçin Teşekkür ederim Destino Kırılmaz san şayet beni azad et diyebilir miyim? Sıkılıyorum Çünkü yazımda mevcut mim olayını açıklık getirdim. Kusuruma bakmazsın dimi :( Beni layık bulup yazdığın için tekrar tekrar teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaaa olur mu :) hiç sorun değil :))

   Sil
  2. Hangi oyun olursa katılırım ama bak sana diyim o zaman beni unutma olur mu ??? :))

   Sil
  3. Tamam unutmayacağımm :))

   Sil
 12. Ama bu mim yine çok güzel olmuş ki, yazılarının büyüsü kısa ve samimi olmasından geliyor sanırım :) Olsun böyle mimler güzeldir, daha yakından tanıyoruz bu şekilde.. Dilerim bütün hayallerini gerçekleştirebilirsin :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah canım, çok teşekkür ederim bu güzel yorumun için ❤

   Sil
 13. Çok güzel çok samimi olmuş. Ne dilersen olsun. Bu mim de burada bunların hedef listesi olarak dursun :) Sonra bak şu kadar zaman önce demiştim, şimdi şunu şunu gerçekleştirdim diye yaz bizlere. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah, yazmayı çok isterim :) teşekkür ederim :)

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Film İncelemesi | Altıncı His (The Sixth Sence)

STEFAN ZWEIG'İN HAYATI | ESRARENGİZ ÖLÜMÜ | NEDEN İNTİHAR ETTİ?

VİCTOR HUGO | BİR İDAM MAHKUMUNUN SON GÜNÜ